Series
Ratings
129- Ready or Not: TexasRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
Kill ItRated ★ 1.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
The Lincoln Lawyer Season 4Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
His & HersRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Dynamite KissRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.0
TreasonRated ★ 2.0
ReservatetRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.0