Titles you rated
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 3.0
Gaus ElectronicsRated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Flower Crew: Joseon Marriage AgencyRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0