Series
Ratings
62
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.5
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 5.0- M&MRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Deadman WonderlandRated ★ 4.0
High School of the DeadRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Slayers Evolution-RRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0