Series
Ratings
47
RevenantRated ★ 4.0
The DecameronRated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 2.0
RiverdaleRated ★ 2.5
RiverdaleRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.5
One Spring NightRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5