Movies
Ratings
14
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Love UntangledRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Don't Call It MysteryRated ★ 3.0