Movies
Ratings
86
Perfect DaysRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
TrollsRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0