Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Mom's Friend's SonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
BOYS PLANETRated ★ 1.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 3.5
Where Stars LandRated ★ 4.0
Judge vs. JudgeRated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5