Movies
Ratings
111
Paris, TexasRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 2.5
McQueenRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 5.0
Tony TakitaniRated ★ 1.5
The Green RayRated ★ 3.0
Mid90sRated ★ 1.5
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 2.5
Have a Good Trip: Adventures in PsychedelicsRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5