Titles you rated
Would You Marry Me?Rated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5