Series
Ratings
40
AdolescenceRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Spring FeverRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
AmphibiaRated ★ 3.5
AmphibiaRated ★ 4.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 4.0
The Owl House Season 2Rated ★ 4.5
The Owl House Season 1Rated ★ 4.0
HildaRated ★ 4.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 5.0
Amphibia Season 1Rated ★ 3.5
The Owl House Season 3Rated ★ 4.0
The Ghost and Molly McGee Season 1Rated ★ 4.0
Gravity Falls Season 2Rated ★ 4.5
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0