Movies
Ratings
161
The Virgin SuicidesRated ★ 3.0
Citizen KaneRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
SopyonjeRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5