Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
VagabondRated ★ 2.5
My Country: The New AgeRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0