Series
Ratings
117
Cheer Up!Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
Smile AgainRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 1.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0