Movies
Ratings
1628
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Kindergarten TeacherRated ★ 3.5
Louis Theroux: Inside the ManosphereRated ★ 3.5
The RosesRated ★ 4.5
Ella McCayRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 2.0
Minecraft: The MovieRated ★ 4.5
The Family Plan 2Rated ★ 2.0
The Family PlanRated ★ 2.0
CompanionRated ★ 3.5
NovocaineRated ★ 2.5
Jay KellyRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Taylor Swift: The Eras Tour - The Final ShowRated ★ 5.0
Last ChristmasRated ★ 1.5
After the HuntRated ★ 2.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 0.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 0.5