Titles you rated
Shrinking Season 3Rated ★ 5.0
TrespassersRated ★ 4.0
Elsbeth Season 3Rated ★ 3.5
Elsbeth Season 2Rated ★ 3.5
VladimirRated ★ 3.0
Poker Face Season 2Rated ★ 4.5
XO, Kitty Season 3Rated ★ 1.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Love LifeRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
The Buccaneers Season 1Rated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 0.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.0
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 2.5
BreedersRated ★ 3.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 4.0
BootsRated ★ 3.0