Series
Ratings
39
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- My Love PatzziRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5