Titles you rated
ChocolatRated ★ 2.5
Gemini ManRated ★ 2.5
A Hologram for the KingRated ★ 3.5
MulanRated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 2.5
ExitRated ★ 2.0
Man of MenRated ★ 2.5
Instant FamilyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 4.5
Gaga: Five Foot TwoRated ★ 4.5
Whitney: Can I Be MeRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.0