Titles you rated
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
The New Prince of Tennis OVARated ★ 4.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 4.0
Age of WarriorsRated ★ 3.0
LobbyistRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 2.0
Six SiblingsRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0