Movies
Ratings
1043
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HERORated ★ 3.0
HeroRated ★ 3.0
Ne Zha 2Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 3.0
The Life of ChuckRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Gintama: The Best of Gintama on Theater 2DRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 5.0
It’s Okay!Rated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Gintama on Theater 2D Kabukicho Shitenno-henRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MahjongRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
100 MetersRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5