Movies
Ratings
321
LucyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
NeighborsRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
OculusRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Lesson of the EvilRated ★ 3.5