Series
Ratings
30
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
SignRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 1.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
HealerRated ★ 3.0