Movies
Ratings
680
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
TrapRated ★ 2.5
The BeekeeperRated ★ 2.0
Land of HappinessRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
A Job Who Is near UsRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0