Series
Ratings
24
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Dead to MeRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Fishbowl WivesRated ★ 1.0