Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Principles of PleasureRated ★ 2.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 3.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.5
Road to IthacaRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 남과 여Rated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 우리 WERated ★ 4.0