Series
Ratings
34
Behind the White TowerRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 1.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0