Series
Ratings
250
Magical Girl OreRated ★ 4.5- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 5.0
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 3.5
ReLIFE OVARated ★ 3.5
ReLIFERated ★ 4.0
Bleach: The BountRated ★ 0.5- 블리치Rated ★ 1.0
- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 3.5
Bleach: Arrancar vs ShinigamiRated ★ 4.5
블리치Rated ★ 2.5- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 4.5
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5