Movies
Ratings
1114
Claire's CameraRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 2.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.0
MahjongRated ★ 4.0
The Book of SolutionsRated ★ 2.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 3.5
PossessorRated ★ 3.0
A Scene at the SeaRated ★ 4.0
BacurauRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.0
Winter LightRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 2.5
Take ShelterRated ★ 2.0
Three Colors: RedRated ★ 4.0
La ChimeraRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.0
BirdRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
SonatineRated ★ 4.0