Series
Ratings
149
Only Murders in the Building Season 5Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
Lupin Part 2Rated ★ 4.0
Lupin Part 3Rated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 4.5