Series
Ratings
213
Emily in ParisRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Heaven's Design TeamRated ★ 4.5
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
ReLIFERated ★ 4.0- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.0
Somebody Feed PhilRated ★ 4.0
Somebody Feed PhilRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0