Movies
Ratings
617
Child's Play 3Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.0
Marley & MeRated ★ 5.0
RangoRated ★ 2.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Meet DaveRated ★ 3.0
Scary Movie 5Rated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 2.5- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Ghost ShipRated ★ 3.5
What Happens in VegasRated ★ 2.5
The Nutty ProfessorRated ★ 3.5
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 4.0