Titles you rated
Be ArrogantRated ★ 2.0
The Snow QueenRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Golden TimeRated ★ 5.0
My Beautiful BrideRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0