Series
Ratings
34- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 0.5
Maison IkkokuRated ★ 5.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
South ParkRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 1.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5