Series
Ratings
16
SKY CastleRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0