Series
Ratings
16
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 1.0
House of CardsRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0