Series
Ratings
29
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
NARUTORated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5