Series
Ratings
38
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5