Series
Ratings
280
Sentenced to Be a Hero: The Prison Records of Penal Hero Unit 9004Rated ★ 3.0
Playing Death Games to Put Food on the TableRated ★ 3.0
Kevin Can F**k Himself Season 1Rated ★ 5.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 2.0
Magical Girl YamadaRated ★ 3.0
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 2.0
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.0
Introduction to MineralogyRated ★ 3.0
Turkey! Time to StrikeRated ★ 3.0
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 3.0
Maebashi WitchesRated ★ 3.5
Days with My StepsisterRated ★ 4.0
Mayonaka PunchRated ★ 2.5
My Deer Friend NokotanRated ★ 2.0
Na Nare Hana NareRated ★ 2.0
Harley QuinnRated ★ 3.0
Harley QuinnRated ★ 4.0