Movies
Ratings
699
BugoniaRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Waiting to ExhaleRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 4.0
April, Come She WillRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
A Widow's GameRated ★ 1.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
NonnasRated ★ 3.5
The Life ListRated ★ 3.5
DenialRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5