Titles you rated
Ichi the KillerRated ★ 3.0
Throw Away Your Books, Rally in the StreetsRated ★ 3.0
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.5
Intentions of MurderRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
The Holy MountainRated ★ 4.0
RetributionRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Stranger by the LakeRated ★ 3.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
Mishima: A Life in Four ChaptersRated ★ 3.5
Apocalypse NowRated ★ 4.0