Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5