Movies
Ratings
741
Once We Were UsRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
FallenRated ★ 3.0
SignsRated ★ 2.0
Europa ReportRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 4.5
The Empty ManRated ★ 3.5
The VoidRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 1.0
Green RoomRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The InvitationRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 3.0
The Night HouseRated ★ 3.5
CoherenceRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
PossessorRated ★ 2.5
Take ShelterRated ★ 4.0
In the EarthRated ★ 2.5
The Invisible GuestRated ★ 3.0