Series
Ratings
144
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
Star Wars: Tales of the JediRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 5.0
CastlevaniaRated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.5
1899Rated ★ 4.5