Movies
Ratings
223
The HelpRated ★ 4.5
Danny CollinsRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
SnitchRated ★ 2.5
Spy GameRated ★ 3.5