Series
Ratings
46
Reborn RichRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0