Series
Ratings
35
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5