Series
Ratings
538
Diary of a Strange LandRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5
The Millionaire Detective – Balance: UnlimitedRated ★ 2.5
Hare+GuuRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 2.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Captivated, by YouRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0- 원피스 32기Rated ★ 5.0
Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise WolfRated ★ 3.0
Black Butler 2Rated ★ 2.5