Movies
Ratings
15
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Margin CallRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0