Titles you rated
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
- Fork you Boss Season 1Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Nail Shop ParisRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 3.5