Titles you rated
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.0- トップをねらえ2!Rated ★ 4.0
- Hayate The Combat ButlerRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Rent-a-GirlfriendRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Mahoromatic: Automatic MaidenRated ★ 5.0
TimelessRated ★ 4.5
TimelessRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 4.5- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0