Titles you rated
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0